Kurz praktické elektroniky v září přivítá studenty prvních ročníků

25.08.2023 - 11:15
Studenti, kteří na podzim nastupují do prvního ročníku programu Kybernetika a Robotika nebo Elektronika a Komunikace mají jedinečnou příležitost. V rámci speciálního kurzu si budou moct ještě před začátkem studia prohloubit znalosti nebo získat praktické zkušenosti v oblasti elektroniky.

Chystáte se na podzim do prvního ročníku na programy KyR nebo EK? Pak je Kurz praktické elektroniky jako stvořený pro vás. Během pěti dní získáte praktické zkušenosti s elektronickými obvody, jejich sestavováním, oživováním, ale také testováním. Mimo jiné se také seznámíte se základy programování vestavných systémů v C/C++ s využitím on-line IDE mbed při práci s 32-bitovým procesorem s jádrem ARM – Cortex-M0.

Kurz probíhá formou teoretických přednášek i praktických laboratorních cvičení, takže si účastníci vyzkouší vysokoškolský způsob výuky, jenž se poněkud liší od toho na středních školách.

Na místě budou přítomni také studenti-lektoři a absolventi bakalářského studia na ČVUT-FEL, připraveni odpovídat na veškeré otázky, které si studenti prvních ročníků připraví.

Zájemci o kurz mohou vybírat ze dvou termínů: 4.–8. 9.  2023 a 11.–15. 9. 2023.

Pro více informací navštivte stránky: https://embedded.fel.cvut.cz/kurzy/elektronika/elektronika2023